strony internetowe
Tworzenie stron i sklepów internetowych

W dzisiejszych czasach trudno jest wyobrazić sobie funkcjonowanie przedsiębiorstw bez docierania do klientów za pośrednictwem Internetu. Wykorzystywanie social media, wizytówek Google Moja Firma czy tez własnych stron i sklepów internetowych wydaje się rzeczą tak oczywistą, jak chociażby wysyłanie deklaracji podatkowych do urzędu skarbowego. Dlaczego należy więc posiadać własną stronę internetową, a w przypadku firm zajmujących się handlem również sklep internetowy?

budowa wizerunku
Budowanie wizerunku

O tym, jak ważny jest wizerunek w sieci, przekonała się nie jedna firma. To właśnie strona internetowa (czy też sklep), stanowi swoistą wizytówkę. Nie bez powodu mówi się, że „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Jeżeli strona internetowa wygląda na profesjonalną ,jest czytelna i w sposób przejrzysty prezentuje ofertę, wzbudza większe zainteresowanie. To sprawia również, iż chętniej podejmujemy interakcję z taką firmą. Wysyłamy wiadomość przez formularz kontaktowy czy też dzwonimy pod numer podany na stronie internetowej. Jeżeli natomiast strona internetowa nie wygląda korzystnie, źle prezentuje się na urządzeniach mobilnych, zawiera błędy lub niedziałającą funkcjonalność – zniechęca to do współpracy.

Lepsze prezentowanie oferty

Rozwiązania związane ze stronami internetowymi pozwalają na zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym klientom, przedstawiając nie tylko dane opisowe czy też techniczne, lecz również często prezentując efekty końcowe. Jest to szczególnie istotne, gdyż większość z nas kupuje oczami. To, co spodoba się nam na pierwszy rzut oka, wyzwala w nas silny impuls, motywujący nas do dokonania zakupu.

W czasach, gdy popularne były katalogi firm, potencjalni klienci musieli dzwonić, by móc uzyskać więcej informacji na temat konkretnych produktów lub usług. Dziś wszystko dzieje się w obrębie strony internetowej, dzięki czemu użytkownik, a zarazem potencjalny klient, pozostaje z nami.

Co oferujemy?

Nasza firma zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron i sklepów internetowych. Posiadamy odpowiednie umiejętności i doświadczenie, by stworzyć produkt odpowiadający w pełni Twoim potrzebom. Tworzone przez nas strony i sklepy internetowe zaprojektowane są tak, by prawidłowo wyświetlały się również na urządzeniach mobilnych, jak również by tworzyły wizerunek firmy profesjonalnej, eksponując w odpowiedni sposób najważniejsze elementy oferty. Stawiamy na rozwiązania wydajne, co pozwala na zaoszczędzeniu zasobów serwera, przekładając to również na koszta związane z utrzymaniem strony internetowej. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, uwzględniając potrzeby i możliwości naszych klientów, tworząc strony i sklepy internetowe na wysokim poziomie.

Dlaczego warto wybrać nas?

Tworzenie stron i sklepów internetowych to nie tylko nasz zawód, to również nasza pasja. Angażujemy się w każdy projekt, dając z siebie 100% możliwości. Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, tworząc strony i sklepy do nich dopasowane. Priorytetowo traktujemy sprawę terminowości, dzięki czemu unikamy opóźnień w realizowanych przez nas projektach.

Projektowanie stron internetowych - Przykładowe realizacje

    Zapytaj o niezobowiązującą ofertę przez poniższy formularz