banery reklamowe płock
Banery reklamowe

Współczesny internet jest doskonałym nośnikiem reklamy, pozwalający przy optymalizacji kosztów dotrzeć do możliwie szerokiego grona odbiorców. Istnieje wiele sposobów reklamowania produktów lub usług. Mogą to być kampanie tekstowe, graficzne (banerowe), jak również wykorzystujące materiały wideo. Najpopularniejszą formą docierania do klientów są kampanie banerowe. To właśnie banery docierają do nas najłatwiej, wpadając w oko. Każda kampania wykorzystuje kilka kreacji, co nie tylko zapobiega efektowi przesycenia, lecz również pozwala na lepsze eksponowanie różnych elementów danej oferty.

Proces tworzenia banerów pod kątem danej kampanii składa się z kilku etapów. Najważniejszym z nich jest odpowiednie poznanie produktu bądź usługi, by móc lepie wyeksponować to, co w danej ofercie jest najważniejsze. Drugim, równie istotnym jest poznanie docelowej grupy odbiorców, do których dana kampania ma trafić. Inaczej projektowane są banery produktów dla dzieci, taniej karmy dla zwierząt a jeszcze inaczej ekskluzywne produkty odzieżowe skierowane do zamożniejszej grupy klientów. Zwieńczeniem prac jest implementacja stworzonych banerów do kampanii reklamowych i obserwowanie, jak doskonale prezentują się one na stronach internetowych.

Podczas projektowania banerów reklamowych wykorzystujemy swoje doświadczenie, by stworzyć kreacje łatwo zapamiętywane, wpadające w oko, odpowiednio eksponujące najważniejsze zalety. Łączymy kolory i kształty, tworząc jednolity i spójny przekaz, dopasowany do charakteru zaplanowanej kampanii. Decydując się na współpracę z nami można liczyć na terminowość, wysoką jakość naszych banerów jak i dobrą współpracę od początku do końca projektu. To właśnie te elementy sprawiają, iż z naszych usług korzystają zarówno lokalne firmy jak i duże, rozpoznawalne marki.

Przykładowe realizacje

    Zapytaj o niezobowiązującą ofertę przez poniższy formularz